درباره ما   چاپ   فرستادن به ایمیل  

بن تاژ پارس بعنوان اولین مرکز GBR,GTR و آموزش ایمپلنت های دندانی در سال 1382 تاسیس گردید. چارت تشکیلاتی بن تاژ پارس به شرح زیر است:

 

 

گروه اداري و تحاري
حسابداري و امورمالي روابط بين المللي گروه مشاور
مشاورين بين‌المللي

 

 

 

در سال 1384 گروه علمی بن تاژ پارس موفق به برگزاری اولین سمپوزیوم GBR در ایران با همکاری دانشگاه شهید بهشتی (ایران) و دانشگاه  Mainz (آلمان) گردید، که در این سمپوزیوم 30 نفر از متخصصین  پریودونتولوژی و جراحی فک و صورت شرکت داشتند.

در سال 1386 دومین سمپوزیوم استئولوژی ایران (2nd GBR) در تاریخ های 9 تا 11 خرداد با همکاری دانشگاه ژنو سوئیس و در سال 1388 در تاریخ های 27 تا 29 آبان سومین سمپوزیوم استئولوژی ایران (3rd GBR) با همکاری دانشگاه اسلو – نروژ با شرکت قابل توجهی از همکاران پریودونتیست و جراح دهان و فک و صورت برگزار گردید. در سال 1385 موفق به برگزاری یک دوره پیشرفته چهار مرحله ای ایمپلنتولوژی با همکاری دانشگاه های برن ، ژنو و ... در کشور دبی شد . که در آن 4 ماه متوالی همکاران شرکت کردند.

از آن به بعد کورس های متعدد در زمینه GTR,GBR, Implant , Crown lengthening ، زیبایی و ... برگزار نموده است . لیست برنامه های آموزشی بن تاژ پارس را در صفحه Our services ملاحظه فرمایید که از آن جمله مهمترین آنها عبارتند از :

 

1- 15 برنامه کورس 3 روزه معرفی ایمپلنتهای SPI بهمراه مباحث  GBR در سراسر ایران.

2- دو دوره پیشرفته ایمپلنتولوژی برای متخصصین وSPI teachers  در ایران.

3- معرفی سیستم SPI در تمام کنگره های داخل کشور بصورت کارگاه.

4- اعزام همکاران ایرانی در دوره پیشرفته جامع ایمپلنتولوژی در کشور سوئیس در سالهای 2009 و 2010.

5- برنامه دوره های آموزشی معرفی سیستم GBR,SPI  که در طول سال در روزهای پنجشنبه و جمعه در محل موسسه جهت همکاران دندانپزشک برگزار میگردد.

6- برنامه ریزی جهت اجرای سومین و چهارمین دوره پیشرفته ایمپلنتولوژی در شهرهای مشهد و اهواز در پاییز سال 1389.

 

همکاران محترم دندان پزشک عمومی ، متخصصین پریودونتولوژی و پروتزهای دندانی جهت شرکت در برنامه های آموزشی  پایه و پیشرفته می توانند بطور انفرادی یا گروهی با موسسه علمی بن تاژ پارس تماس گرفته و ثبت نام نمایند . برحسب درخواست دوره های مذکور در شهرستان ها به اجرا در می آید.

بـن تـاژ پـارس در سـال 1385 مـوفـق به اخـذ نـمـاینـدگـی انحصـاری ایـمپلنـت های دنـدانـی SPI ( Swiss Precession Implant ) از کمپانی معظم Thommen medical  سوییس و سپس در سال 1386 موفق به اخذ نمایندگی محصولات کمپانی Deppeler  سوئیس ( شامل اینسترومنتهای پریودونتولوژی ، ایمپلنت و GBR) و در سال 1387 موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات کمپانی Artoss   آلمان Nano bone ))  و در سال 1388 موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات Tigran سوئد  (Natix) گردیده است.

بن تاژ پارس در راستای اهداف اصلی خود اقدام به تهیه فیلم های آموزشی در زمینه ایمپلنت و پریودونتولوژی نموده ( لیست فیلم های آموزشی را در صفحه محصولات (Our products ) بیابید.

 

 

1- Open sinus floor elevation with simultaneous implant placement

2- SPI implant placement in posterior part of mandible

3- SPI implant placement in esthetic zone with simultaneous hard and soft tissue reconstruction

4- Simultaneous open sinus graft using SPI implant and Natix ® (titanium granules )

5- Treatment of peri-implantitis using Natix ® (titanium granules )

6- Our innovation is our conditioning-imtroduction of INICELL( SPI SLA-active )

7- Step by step demonstrarion for prosthetic procedures of SPI implant ( fixed and removable )

 
    Top

تهران - بلوار ميرداماد - میدان مادر . خیابان بهروز . کوچه چهارم . پلاک 6 . طبقه سوم - تلفن: 02126406440

     

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #119ea9 #0fe971 #051663